Mrazivé počasí částečně ochromilo dopravu v Rakousku

Zima svírá kromě Německa také Rakousko. Zpožděné vlaky a autobusy, kluzké silnice a nespokojené cestující je nyní možné vidět u našich jižních sousedů. Smutným začátkem víkendu jsou také čtyři lidské životy ukončené na rakouských silnicích.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zima - zavátá trať na Příbramsku | Foto: Pavel Pavlas

V hornorakouském Luftenbergu vjela 22letá řidička rychle do zatáčky, dostala se do smyku a narazila do sanitky, která převážela 87letého pacienta domů. Na místě zemřel. Mladá žena je s těžkými zraněními v nemocnici.

K neobvyklé tragické nehodě došlo přímo ve Vídni. Řidič sněhového pluhu zachytil a do vzduchu vymrštil 52letou ženu v okamžiku, kdy hledala na zemi ztracený mobil. V tmavém oblečení ji sehnutou nepostřehl. Zemřela při převozu do nemocnice.

Dva kamarádi, 23letí mladíci, vjeli ve Feldkirchu na chráněný železniční přejezd. Přehlédli červenou a v okamžiku je uzavřely na kolejišti závory. Přijíždějící vlak do nich narazil a oba na místě zahynuli.

Marie Woodhamsová, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme