Na amerických obrazovkách slaví úspěch Osbourneovi

S mimořádným zájmem se setkalo u amerických diváků pokračování populární reality show Osbourneovi. Druhá řada seriálu o životě velmi nekonvenční rodiny třiapadesátiletého rockera Ozzyho Osbournea, se kterou přišla hudební stanice MTV přilákala první večer téměř sedm milionů diváků.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mobilní digitální televizor | Foto: DigitalTV.cz

Díval se také zpravodaj Českého rozhlasu ve Washingtonu Miroslav Konvalina, kterého upoutalo, že nejpopulárnějším hrdinou nejúspěšnější reality TV kupodivu nezůstává rocker Ozzy žalostně závislý na návykových látkách, ale jeho manželka Šaron, která se léčí na rakovinu.

Ozzy Osbourne se většinou zmůže jen na vzdechy a rozklepaným hlasem pronáší sprostá slova, která cenzoři stejně "vypípají".

Dvě dospívající obtloustlé děti, které jakoby z oka vypadly svým americkým vrstevníkům, řeší za přítomnosti televizních kamer už druhý rok své osobní problémy. První řada rodinné ságy byla nejsledovanějším pořadem v 21leté historii MTV a druhá série nezůstane pravděpodobně o moc pozadu.

První díl nové sezóny zavedl kamery s Osbourneovými na večeři do Bílého Domu, většina epizod nemá výraznější děj a odehrává se u rockové celebrity v obýváku.

Milan Kopp, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme