Na Blízkém Východě další mrtvý

Při přestřelce mezi židovskými osadníky a Palestinci na západním břehu Jordánu u Nábulusu byl zabit další Palestinec. Oznámily to palestinské nemocniční zdroje. Palestinsko-izraelské násilnosti pokračují už od rána.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Agentura AFP předtím s odvoláním na místní nemocniční zdroje napsala, že na západním břehu Jordánu zastřelily u Nábulusu izraelské bezpečnostní síly tři Palestince. Další dva zabily u města Ramalláhu v pásmu Gazy poblíž kontrolního stanoviště palestinské policie.

V jeruzalémském Starém městě se dnes střetli izraelští policisté se skupinou palestinských mladíků, kteří na ně házeli kameny. Oznámili to očití svědci a bezpečnostní síly. Mladíci se předtím zúčastnili modliteb v mešitě Al-Aksá a po odchodu si natáhli masky a útočili na policisty. Ti je podle zpráv rozehnali pomocí střelby gumovými projektily a slzným plynem.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme