Na cestě k soudu přepadla Michaela Jacksona chřipka

Bývalý král amerického popu Michael Jackson byl dnes převezen do nemocnice v kalifornské Santa Marii. Jeho zdravotní stav se zhoršil - podle tvrzení jeho právníka - na cestě k soudu, kde je obžalován ze zneužívání 13letého chlapce a hrozí mu až 25 let vězení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Jackson | Zdroj: ČTK

Jak připomíná zpravodaj Českého rozhlasu v USA Miroslav Konvalina, k Jacksonovu zhoršení zdravotního stavu došlo v době, kdy soud vybírá členy poroty, kteří mají rozhodnout o zpěvákově vině nebo nevině.

Soudce Rodney Melville přítomným před jednáním oznámil, že Michael Jackson má chřipku a proto se výběr poroty odkládá na 22. února. Jacksonovi právníci informovali novináře o tom, že jejich klient je velmi nemocen.

V této fázi jde o to dokončit výběr 12 porotců a 8 náhradníků z několika set oslovených kalifornských občanů. Obhajoba už zveřejnila sezman možných svědků, které chce povolat. Mezi nimi jsou známí američtí herci, zpěváci, moderátoři, ale také děti Michaela Jacksona.

Milan Kopp, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme