Na dálnici A1 v Chorvatsku zemřela při nehodě Češka

Česká turistka zemřela při dopravní nehodě na dálnici A1 nedaleko chorvatského města Gospič. Její tři spolucestující včetně dvou dětí skončili v nemocnici. České auto se čtyřčlennou posádkou se převrátilo nedaleko gospičské křižovatky v sobotu v půl čtvrté ráno.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

dopravní nehoda (ilustr. foto) | Foto: Michal Malý

„V dnešních ranních hodinách se na chorvatské dálnici poblíž města Gospič stala dopravní nehoda za účasti českého automobilu. Zahynula při ní jedna česká občanka. Ostatní tři pasažéři automobilu byli se zraněními převezeni do nemocnice v Gospiči. Podle posledních zpráv jsou mimo ohrožení života,“ potvrzuje český konzul v Chorvatsku Pavel Bednář.

„Podle šetření do nehody nebylo zapojeno žádné jiné vozidlo. Vyšetřuje se tedy verze, že buď řidič mohl usnout, nebo se jednalo o technickou závadu vozidla,“ dodává Bednář.

Úsek dálnice A1 u města Gospič policie na sto osmdesátém třetím kilometru ve směru na Split svedla do jednoho pruhu. Policie k případu zatím nevydala žádné bližší podrobnosti.

Alžběta Rákosová, Matěj Skalický Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme