Na internetu se objevil falešný seznam vítězů letošních Oskarů

Americký Hollywood žije Oskary. Zlaté sošky se budou udělovat až zítra večer. Na internetu se už ale objevil seznam vítězů ve vybraných kategoriích. Podle americké filmové akademie jde o podvrh.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Soška Oskara

Soška Oskara | Foto: Miroslav Konvalina

Oskara za nejlepší film má získat "Milionář z chatrče". Kate Winslettová si má údajně odnést zlatou sošku za nejlepší ženský herecký výkon a Mickey Rourke za mužský.

Falešný dokument, který se objevil na internetu vypadá, jako kdyby byl vytisknutý na hlavičkovém papíru filmové akademie a byl podepsaný jejím předsedou Sidem Ganisem.

Mluvčí akademie Leslie Ungerová ale důrazně popírá, že by podobný oficiální dokument existoval. Hlasy se podle ní ještě stále sčítají a kompletní seznam vítězů budou vědět předem jen dvě osoby. Předseda Sid Ganis mezi nimi přitom vůbec není.

Přečtěte si také:
Nominace na Oscary vede film Podivuhodný případ Benjamina Buttona

Vít Pohanka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme