Na namrzlé silnici havaroval i vůz prezidenta Schustera

Kalamita panuje v důsledku nepříznivého počasí také na řadě míst Slovenska. Do řetězové dopravní nehody se na namrzlé a zasněžené vozovce dostal i vůz s prezidentem Rudolfem Schusterem a jeho manželkou - oba z ní ale vyvázli bez vážné újmy na zdraví. Po ošetření v nemocnici v Nitře mohli pokračovat v cestě do Bratislavy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

R. Schuster | Foto: Jan Rosenauer

K hromadné dopravní nehodě došlo u obce Velké Záluží v Nitranském kraji. Na namrzlé a zasněžené vozovce se srazilo devět osobních aut a dodávek. Řidiči prezidentské kolony už nestačili vozy ubrzdit. Při nehodě bylo zraněno sedm osob. Rudolf Schuster s manželkou, kteří se vraceli z Košic, byli okamžitě převezeni do nemocnice.

Jak potrvrdil ošetřující lékař, prezident vyvázl jen s poraněným prstem; manželka Irena utrpěla několik škrábanců a šok. Oba následně pokračovali v cestě do Bratislavy. V nemocnici byli ošetřeni také dva pracovníci Schusterovy kanceláře, ale ani jejich zranění nebyla vážná.

Renata Havranová, Marika Táborská, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme