Na pomoc po povodních sbírá i Ivana Trump

Americká celebrita českého původu Ivana Trumpová zorganizovala v Nex Yorkou další z akcí, které mají za cíl získat České republice prostředky na obnovu po povodních. Na pomoc si přizvala populárního českého návrháře kubánského původu Osmani Laffitu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

světelné sloupy v New Yorku | Foto: Česká televize

Ivana Trumpová a generální konzul v New Yorku Aleš Pospíšil vsadili na to, že manhattanská smetánka neodolá setkání s celebritami, českými modelkami a velmi odvážnou kolekcí návrháře, který právě vyhrál cenu na Týdnu americké módy v Miami. Na přehlídku předznamenávající jaro a léto 2003 a následnou večeři za 1000 dolarů přišli zejména Američané, kteří mají vztah k Česku, Prahu a další místa v minulosti navštívili.

Ivana Trumpová, která je sama zákaznicí salonu Taiza Osmani Laffity, řekla, že v září odložila účast na přehlídce v Praze, aby mohla pomoci prosadit českou módu v New Yorku a získat touto cestou peníze na povodňovou obnovu.

Krajané ve Spojených Státech už na podobných akcích vybrali několik set tisíc dolarů.

Markéta Kaclová, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme