Na Slovensku mělo dojít ke kanibalské vraždě. Policie ji zmařila

Slovenská policie překazila plánovanou kanibalskou vraždu. Obětí se měl stát švýcarský občan, který si vraždu dokonce sám objednal přes internet. Zabít ho a rozřezat jeho tělo měl jiný muž z východního Slovenska.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pouta (ilustr. obr.) | Foto: Městská policie Bílina

Černá kronika v bulvárním tisku by to nevymyslela lépe. Švýcar se sebevražednými sklony našel na internetu výzvu od jistého Slováka, který nabízel poněkud brutální formu eutanazie.

Nakonec se domluvili přes email, že Švýcar přijede do východoslovenského městečka Kysak, a jeho slovenský vrah ho nejdřív omámí, potom zabije, rozčtvrtí, a nakonec jiná osoba nebožtíka sní.

O případu, který vypadá jako neuvěřitelná fikce, informovala slovenská policie, která potenciálního vraha nakonec zatkla. Švýcar si totiž mezitím asistovanou sebevraždu rozmyslel a řekl všechno policii.

Interpol zalarmoval slovenské orgány, a ty poslaly svého agenta namísto Švýcara na domluvenou schůzku s vrahem. Při zatýkání došlo k přestřelce a potenciální pachatel teď leží v kritickém stavu v nemocnici.

Vojtěch Berger Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme