V západním Londýně najel vůz do chodců před přírodopisným muzeem, několik lidí je raněných

Nedaleko přírodopisného muzea v Londýně najel automobil do chodců. Na místě je 11 zraněných. Jeden muž byl podle agentury Reuters zadržen. Policie vyloučila terorismus, nejspíše se jednalo o nehodu.

Londýn (Aktualizováno: 17:39 7. 10. 2017) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zpravodajka BBC, která je na místě události, s odvoláním na policisty informovala, že zranění postižených osob jsou lehká. Okolnosti toho, co se stalo, policie nyní podle BBC vyšetřuje.

Ve 14:20 londýnského času vjel v ulici Exhibition Road na chodník automobil a policie oznámila, že při tom několik lidí utrpělo zranění. Reportérka BBC informovala, že na místo brzy přijely policejní vozy a přítomni jsou i ozbrojení policisté. Ve vzduchu jsou rovněž vrtulníky.

Exhibition Road je oblast hojně navštěvovaná turisty. Kromě Přírodopisného muzea se tam nachází několik dalších muzeí.

Londýnské přírodopisné muzeum uvedlo, že před budouvou došlo k závažnému incidentu a zaměstnanci spolupracují s policií. Do muzea nikoho nepouští a lidé vychází speciálním východem.

dp, jma Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme