Některé spoje Aeroflotu nepoletí. Týká se to i letu do Prahy

Zoufalá situace posledních dní, kdy tisíce cestujících musely trávit dlouhé hodiny v zajetí letištních hal, se uklidňuje. Za vším stálo počasí, mnozí ale obviňují ze selhání vedení leteckých společností a letišť. Ruské Domodědovo funguje v normálním režimu. Problémy přetrvávají na letišti Šeremetěvo u společnosti Aeroflot, která i na dnešek oznámila zpoždění nebo zrušení letů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Letadla ruské společnosti Aeroflot | Foto: www.aeroflot.ru

Společnost Aeroflot dnes zruší některé lety, aby odlehčila letišti Šeremětěvo, oznámil ve vysílání ruské televize Rossija 24 představitel společnosti Andrej Sogrin.

Pro ruského dopravce zůstává prioritou přepravit zákazníky, jejichž let připadal na minulé dny. Pokud ještě neodletěli, můžou své letenky bez poplatku vrátit, změnit si datum cesty, nebo v případě, že do jejich destinace vede železnice, odcestovat vlakem.

Mezi dnešními zrušenými lety i je 23 mezinárodních – ze Šeremetěva se nepoletí například do Varšavy, Drážďan, Frankfurtu, ale ani do Prahy. Aeroflot vyzývá cestující, aby sledovali jejich webové stránky, a pokud je jejich let zrušený, aby nepřijížděli na letiště.

Adéla Havránková, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme