Novou Miss Universe je Francouzka. Češka se do finálové třináctky neprobojovala

Novou Miss Universe je Francouzka Iris Mittenaereová. Druhou nejkrásnější dívkou se v klání ve filipínské Manile stala Haiťanka Raquel Pélissierová a třetí skončila Kolumbijka Andrea Tovarová. Česká Miss 2016 Andrea Bezděková se do první třináctky z více než osmdesátky účastnic neprobojovala.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nová Miss Universe, Francouzka Iris Mittenaereová | Foto: Reuters

Čtyřiadvacetiletá francouzská tmavovláska převzala korunku od vítězky předchozího ročníku Filipínky Pii Alonzové Wurtzbachové. Nová Miss Universe neskrývala překvapení, jistě však nezažila takový šok jako před rokem její předchůdkyně.

Na předchozím galavečeru, který se konal v prosinci 2015 v americkém Los Angeles, se totiž moderátor Steve Harvey spletl a vyhlásil novou Miss Universe na poprvé špatně. Tentokrát moderoval opět Harvey, který hned na úvod všechny ujistil, že tentokrát bude vše v pořádku.

Čtvrtou nejkrásnější dívku soutěže Miss Universe Mary Esther Wereovou z Keni moderátor zaskočil otázkou na současného amerického prezidenta Donalda Trumpa, který mimochodem do předloňska tuto soutěž vlastnil. „Politika...aaa, tak dobře," odpověděla Keňanka, která nakonec vyjádřila naději, že Trump bude schopný národ sjednotit.

Nová Miss Universe, Francouzka Iris Mittenaereová | Foto: Reuters

2. vicemiss, Miss Universe a 1. vicemiss | Foto: Reuters

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme