O lístky na pohřeb Michaela Jacksona zažádalo přes milion a půl lidí

Se zpěvákem Michaelem Jacksonem se chce rozloučit už přes milion a půl fanoušků. Tolik lidí se zaregistrovalo do loterie, ve které se rozdělí 17 tisíc 500 vstupenek na rozlučkový ceremoniál v Los Angeles. Má se konat příští úterý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Jackson | Foto: AFP

Do uzávěrky podalo žádost o vstupenky 1 milion 600 tisíc lidí. Z nich bude vylosovaných 8 750, kteří dostanou každý dva lístky. Výherci budou informovaní prostřednictvím e-mailu a dozvědí se také, kde si mohou vyzvednout vstupenky.

Do samotné haly Staples Center, kde se má rozloučení s popovou hvězdou konat, se přitom vejde jen 11 tisíc lidí. Zbylí fanoušci se budou muset spokojit s tím, že dění budou moci sledovat na velkoplošných obrazovkách v nedaleké budově.

Michael Jackson zemřel minulý čtvrtek v Kalifornii. Padesátiletého zpěváka našli v jeho domě v Los Angeles přivolaní záchranáři zřejmě po zástavě srdce. Za mrtvého byl prohlášený po převozu do nemocnice. Spekuluje se, že zpěvák užíval utišující léky a antidepresiva. Úřad koronera oznámil, že chce s definitivním závěrem počkat až na výsledky toxikologických a jiných testů, které budou k dispozici za několik týdnů.

Přečtěte si také:
Rodina Michaela Jacksona žádá novou pitvu
Zemřel Michael Jackson
Zpěvák Michael Jackson je mrtev

Vít Pohanka, Katka Brezovská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme