O lístky na pohřeb Michaela Jacksona zažádalo přes milion a půl lidí

Se zpěvákem Michaelem Jacksonem se chce rozloučit už přes milion a půl fanoušků. Tolik lidí se zaregistrovalo do loterie, ve které se rozdělí 17 tisíc 500 vstupenek na rozlučkový ceremoniál v Los Angeles. Má se konat příští úterý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Jackson | Foto: AFP

Do uzávěrky podalo žádost o vstupenky 1 milion 600 tisíc lidí. Z nich bude vylosovaných 8 750, kteří dostanou každý dva lístky. Výherci budou informovaní prostřednictvím e-mailu a dozvědí se také, kde si mohou vyzvednout vstupenky.

Do samotné haly Staples Center, kde se má rozloučení s popovou hvězdou konat, se přitom vejde jen 11 tisíc lidí. Zbylí fanoušci se budou muset spokojit s tím, že dění budou moci sledovat na velkoplošných obrazovkách v nedaleké budově.

Michael Jackson zemřel minulý čtvrtek v Kalifornii. Padesátiletého zpěváka našli v jeho domě v Los Angeles přivolaní záchranáři zřejmě po zástavě srdce. Za mrtvého byl prohlášený po převozu do nemocnice. Spekuluje se, že zpěvák užíval utišující léky a antidepresiva. Úřad koronera oznámil, že chce s definitivním závěrem počkat až na výsledky toxikologických a jiných testů, které budou k dispozici za několik týdnů.

Přečtěte si také:
Rodina Michaela Jacksona žádá novou pitvu
Zemřel Michael Jackson
Zpěvák Michael Jackson je mrtev

Vít Pohanka, Katarína Brezovská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme