Obama, nebo Romney? Morgan Freeman a Clint Eastwood jsou 'nesmiřitelní'

Obama, nebo Romney? Tuto otázku si kladou i hollywoodské celebrity. Dámy, jako například zpěvačka Katy Perry, volí šaty s nápisem svého budoucího prezidenta. To někteří větrem ošlehaní filmoví cowboyové na to jdou slovy a činy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Obama / Romney

Zatímco v americkém westernu Nesmiřitelní stáli Clint Eastwood a Morgan Freeman po jednom boku, pokud jde o bitvu o nového nebo staronového amerického prezidenta - tedy Romneyho nebo Obamu - jsou tito hollywoodští veteráni nesmiřitelní doslova a stojí s kolty proklatě nízko a tváří v tvář svému rivalovi.

Zatímco oscarový herec Morgan Freeman podporuje Obamu a na jeho kampaň přispěl jedním milionem dolarů, republikánského kandidáta Romneyho podporuje Clint Eastwood.

Ten na jednom z videí kritizuje Obamovu hospodářskou politiku a není to v kampani poprvé. Stovek parodií se dočkal na sociálních sítích jeho srpnový projev na sjezdu repulikánů. Tehdy oscarový herec a režisér mluvil k prázdné židli představující Obamu.

Do prezidentských voleb v USA zbývá poslední den. Kampaň jde do finiše

Číst článek

Ani Freeman ani Eastwood ale nejsou jedinými hvězdami amerického showbyznysu, které veřejně své favority podporují. Zatímco tito dva slovy, rocker Bruce Springsteen na to jde už tradičně po svém - písní pro Obamu.

Podporu Obamu vyjádřily mimo jiné i další celebrity - rapper Jay-Z, herci Will Smith, George Clooney, Brad Pitt, Scarlett Johanssonová, Meryl Streepová i televizní hvězda Oprah Winfreyová.

A i když je na tom současný šéf Bílého domu u amerických umělců o něco lépe, za Romneym zase stojí muž, který si ví rady ve všech situacích - akční hrdina Chuck Norris.

Lubica Bergmanová, Simona Bartošová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme