Drony útočily na energetickou infrastrukturu v Charkově. Armáda Ukrajiny všechny sestřelila

Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na neděli zneškodnila všech deset dronů typu Šáhed, kterými proti Ukrajině zaútočilo Rusko. Informovalo o tom letectvo napadené země. Ruská armáda také k úderům proti cílům na Ukrajině použila čtyři rakety. Co se s nimi stalo, ovšem ukrajinské letectvo neuvedlo.

Sledovali jsme online Kyjev/Moskva Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Následky ruského náletu v Charkovské oblasti

Rusko v posledních týdnech zesílilo raketové a dronové útoky na ukrajinskou energetickou infrastrukturu (ilustrační foto) | Foto: Volodymyr Pavlov | Zdroj: Reuters

Protivzdušná obrana všechny šáhedy sestřelila nad Charkovskou oblastí. Šéf vojenské správy tohoto regionu Oleh Syněhubov podle serveru RBK Ukrajina řekl, že drony útočily na energetickou infrastrukturu v Charkově, druhém největším ukrajinském městě.

Rusko v posledních týdnech zesílilo raketové a dronové útoky na ukrajinskou energetickou infrastrukturu. Cílí často na objekty právě v Charkovské oblasti, která leží u ruských hranic.

edr, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme