Palestinští teroristé prý pašují z izraelských věznic své sperma, aby měli děti

Palestinští teroristé a další takzvaní "bezpečnostní vězni" zavření v Izraeli posílají sperma svým manželkám, aby je ani pobyt za mřížemi nepřipravil o potomky. Uvedla to palestinská organizace, která podporuje arabské vězně držené židovským státem. Už v šesti případech prý takový plán skončil úspěšným těhotenstvím.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Palestinky v pásmu Gazy

Palestinky v pásmu Gazy

Izraelci si často stěžují, že teroristé mají k dispozici televizi, tělocvičny i možnost studia. Ke sporným vymoženostem ale nepatří intimní návštěvy manželek. Vězni si prý tedy našli jinou cestu, jak mít další děti: posílají své sperma do Gazy a na západní břeh Jordánu po příbuzných.

Podle palestinských médií v tom asistuje i sdružení pro pomoc vězňům. Takový způsob početí je totiž sporný z náboženského i sociálního hlediska. Zastánci argumentují, že podle některých kleriků je to přípustná metoda, pokud prostředníci doloží, že původcem spermatu je skutečně manžel. V palestinské společnosti je pak potřeba zajistit i to, aby se těhotná žena s dlouhodobě zavřeným manželem nestala terčem pomluv.

Přečtěte si také:

Izraelský turistický plakát vyvolal v Británii bouři protestů
Obama vyzývá Izrael k zastavení osidlování palestinských území

Břetislav Tureček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme