Po noční přestřelce v Košicích zůstali na ulici dva mrtví

Dva mrtví muži a jedna postřelená žena jsou výsledkem přestřelky, která se odehrála včera pozdě večer na křižovatce v centru Košic. Pravděpodobně se jednalo o vyřizování účtů v podsvětí. Jednou z obětí se navíc stal muž, který kolem místa incidentu projížděl náhodou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

přestřelka v Košicích | Zdroj: ČTK

Pachatel nebo skupina pachatelů vypálila z automatických zbraní více než 54 nábojů. Cílem byl řidič šedého mercedesu, třicetiletý majitel nočního baru Jozef E., kterého palba smrtelně zranila.

Jedna z kulek ale náhodou trefila do hlavy i devětadvacetiletého řidiče volkswagenu, který parkoval před nedalekou restaurací. Jeho třiadvacetiletá spolujezdkyně utrpěla zranění nohou. Oba postřelení muži zemřeli po převozu do nemocnice zhruba hodinu po útoku.

Krajský policejní vyšetřovatel v Košicích zahájil stíhání ve věci několika trestných činů, mimo jiné vraždy, nedovoleného ozbrojování a obchodování se zbraněmi. V kuloárech se však hovoří o vyřizování účtů v košickém podsvětí, v němž už několik měsíců panuje bezvládí a boj o nástupnictví.

Martin Hromádka, Ľubomír Lehotský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme