Pohřeb mafiána se opět neobešel bez problémů

Pohřeb slovenského mafiána Jozefa Estóka se ani dnes neobešel bez problémů. Estóka zavraždili neznámí pachatelé před týdnem v Košicích. Ve čtvrtek smuteční obřad zrušila rodina kvůli silné asistenci policie. Ta ale nechyběla ani u dnešního obřadu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pohřeb Jozefa Estóka | Zdroj: ČTK

Policie důsledně zkontrolovala všechny přítomné. Některé účastníky dokonce před obřadem odvedla k výslechu. Rodiče zavražděného byli pobouřeni. Otec přišel dokonce s výpisem z registru trestů, který měl připnutý na hrudi. Rodina trvala na tom, aby se pohřbu zúčastnili všichni, kteří o rozloučení projevili zájem. Ministr vnitra ale trval na tom, že shromáždění mafiánů nebude trpět ani při takové příležitosti.

Pohřeb, který měl začít přesně v poledne, chtěla rodina opět odložit. Nakonec dala na domluvy kněze, který měl obřad vést. Ten totiž pohrozil, že na žádný další obřad zástupce církve nepřijde. Rodina podala na policii trestní oznámení pro podezření z omezování osobní svobody.

Renata Havranová, Vilém Janouš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme