Policie je na stopě posledního uprchlého vězně z belgických Brug

Policie sleduje horkou stopu posledního ze tří uprchlíků z věznice v belgickém městě Brugy. Trestanci utekli před čtrnácti dny za pomoci vrtulníku, který unesli jejich komplici. Dva z uprchlíků už policie zadržela. Jednoho ještě v Belgii a druhého v Maroku.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vězení - ilustrační foto

Vězení - ilustrační foto

I třetí z uprchlíků se skrývá v této severoafrické zemi. Ašrafa Sekkakiho označovaného za jednoho z nejnebezpečnějších belgických zločinců, se málem podařilo chytit při zatýkání jeho kumpána ve městě Berkane u alžírských hranic.

Ašraf Sekkaki se tam vydal do rodného domu dalšího z hledaných uprchlíků Mohameda Johriho. Toho policie ve čtvrtek zadržela. Sekkaki ale unikl se zraněním ramene a kolene. Utekl do hor. Policie mu je na stopě.

Všichni tři uprchlí zločinci si odpykávali trest za bankovní loupeže. Zadrženého Johriho Maroko nevydá zpět k trestnímu stíhání do Belgie a bude ho soudit samo. Podobný osud asi stihne i Ašrafa Sekkakiho, až se ho podaří dopadnout.

Přečtěte si také:
Belgičtí vězni na útěku vylupují banky
Pátrání po uprchlých vězních v Belgii zatím bezvýsledné
Z belgického vězení utekl nebezpečný Čech

Pavel Novák, Alice Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme