Policie našla zpěvačku Sinéad O'Connorovou. Od neděle byla nezvěstná

Policii v americkém Chicagu se podařilo najít zpěvačku Sinéad O'Connorovou. Podle informací agentury Reuters je v pořádku. 49letá irská umělkyně byla nezvěstná od nedělního rána – naposledy ji viděli, když si vyjela na kole. Dnes po ní proto policie vyhlásila pátrání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zpěvačka Sinéad O'Connorová na snímku z roku 2009 | Zdroj: Reuters

Pohřešovaná zpěvačka byla několik hodin po vyhlášení pátrání objevena a je v bezpečí. Oznámila to policie v americkém Chicagu, kde si irská hudebnice v neděli brzy ráno vyjela na kole a od té doby byla nezvěstná.

Mluvčí policie v chicagské předměstské čtvrti Wilmette Eric Peterson podle agentury AP oznámil, že je již známo místo jejího pobytu a není v nebezpečí. Žádné podrobnosti policie nezveřejnila. Za jakým účelem se Sinéad O'Connorová ve Wilmette zdržovala, není známo.

Pátrání po padesátileté umělkyni bylo vyhlášeno dnes ráno místního času, kdy se na policii obrátil člověk tvrdící, že se zpěvačka nevrátila z nedělní cyklistické projížďky.

Sinéad O'Connorová se proslavila na konci 80. let, zejména písní Nothing Compares 2 U. Autorem skladby je nedávno zesnulý americký zpěvák a multiinstrumentalista Prince.

O'Connorová počátkem května z odpovědnosti za jeho smrt obvinila amerického herce a baviče Arsenia Halla, který podle ní Prince přivedl k drogám. Hall podal na zpěvačku žalobu a žádá pět milionů dolarů.

ČTK, ČRo Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme