Policie v Utahu zatkla stařenku, protože nezalévala trávník

Až k soudu se ve Spojených státech dostal případ 70leté paní, která byla zatčena za to, že nezalévala trávník. Případ se stal v americkém státě Utah.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

sekačka na trávníku | Foto: internet

Betty Perryové vadla tráva před domem, protože jí na jaře nezalévala, a tak museli přijet muži zákona, aby jí domluvili.

Babička je neposlouchala a chtěla se vrátit do svého domu, policista jí ale dostihl, rozbil nos a spoutal. Sedmdesátiletou paní odvezli do vězení a zanedlouho propustili.

Nyní se policisté z městečka Orem stali terčem výsměchu právníků, kteří říkají, že by se měli pro svou stupiditu dostat do Guinessovy knihy rekordů.

Babička Betty Perryová se cítí nevinná, zodpovídá se ale z narušování krajiny a napadení policisty. Půjde proto k soudu a jejího případu se dokonce ujala prominentní losangeleská právnička Gloria Allredová. Policisté tvrdí, že při zatýkání důchodkyně nezalévající trávník nepochybili.

Miroslav Konvalina, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme