Populární německý herec se zpovídá z podvodu

Ani německé televizní hvězdy nejsou imunní vůči svodům hříšného světa. Jeden z moderátorů byl obžalován ze znásilnění, seriálový herec musel do vězení za opakované řízení v opilosti. A tento týden se do chládku odebral další seriálový hrdina za podvody s nemovitostmi.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Televizní studio

Televizní studio

Karsten Speck si za mřížemi má odpykat 2 roky a 10 měsíců. Pro výkon trestu si vybral berlínskou věznici, kde dříve seděl i komunistický pohlavár Egon Krenz spoluodpovědný za střelbu do lidí na německo-německé hranici. Kasrten Speck se dopustil deliktu rovněž typicky východoevropského.

Dělal reklamu na stavební projekty, i když věděl, že peníze půjdou na zcela jiné účely. K propagaci podvodu využil proslulosti, kterou si získal rolí v umělecky přinejmenším sporném rodinném seriálu Ahoj Robbie! s lachtanem Robbiem v hlavní roli.

Soud nyní má rozhodnout, zda 45letý herec bude smět pokračovat v umělecké produkci přes den, zatímco na noc bude muset vždy zpět pod zámek.

David Šťáhlavský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme