Populární německý herec se zpovídá z podvodu

Ani německé televizní hvězdy nejsou imunní vůči svodům hříšného světa. Jeden z moderátorů byl obžalován ze znásilnění, seriálový herec musel do vězení za opakované řízení v opilosti. A tento týden se do chládku odebral další seriálový hrdina za podvody s nemovitostmi.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Televizní studio

Karsten Speck si za mřížemi má odpykat 2 roky a 10 měsíců. Pro výkon trestu si vybral berlínskou věznici, kde dříve seděl i komunistický pohlavár Egon Krenz spoluodpovědný za střelbu do lidí na německo-německé hranici. Kasrten Speck se dopustil deliktu rovněž typicky východoevropského.

Dělal reklamu na stavební projekty, i když věděl, že peníze půjdou na zcela jiné účely. K propagaci podvodu využil proslulosti, kterou si získal rolí v umělecky přinejmenším sporném rodinném seriálu Ahoj Robbie! s lachtanem Robbiem v hlavní roli.

Soud nyní má rozhodnout, zda 45letý herec bude smět pokračovat v umělecké produkci přes den, zatímco na noc bude muset vždy zpět pod zámek.

David Šťáhlavský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme