Porod v přímém přenosu. Americká rozhlasová moderátorka přivedla syna na svět 'on air'

Jakou nejneobvyklejší situaci jste v práci zažili? Americká moderátorka ranního vysílání rozhlasové stranice The Arch porodila císařským řezem v přímém přenosu. Informoval o tom zpravodajský server BBC.

St. Louis Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Novorozenec. Ilustrační foto. | Foto: Attribution-NonCommercial ShareAlike 2.0 Generic, Tom Adriaenssen

Cassiday Proctorová začala mít porodní bolesti v pondělí. Rádio se s nemocnicí domluvilo, že porod bude přenášet naživo. Proctorová BBC řekla, že to bylo impulzivní rozhodnutí, protože dítě se začalo klubat na svět s dvoutýdenním předstihem.

„Bylo úžasné, že jsem se o jedinečný den svého života mohla podělit s posluchači rozhlasu,“ uvedla moderátorka během nezvyklého úterního ranního vysílání.

Jako kdyby nestačil porod v přímém přenosu, Cassiday Proctorová s posluchači prožívala celé své těhotenství a podělila se s nimi o své pocity i po porodu. Ostatně na nich nechala i výběr jména svého potomka - rozhodovali o něm v lednové soutěži.

Porod v přímém přenosu byl jen „rozšířením toho, co už beztak ve svém pořadu dělám: sdílím (s posluchači) všechny aspekty svého života“, dodala pro BBC.

Zdeněk Novák, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme