Porotci se opět scházejí ke kauze Michaela Jacksona

Ke své práci se dnes v Kalifornii vrací dvanáctičlenná porota, která má v rukou osud Michaela Jacksona. Ani po více než 20 hodinách se během uplynulých 5 jednacích dní její členové neshodli na jednoznačném verdiktu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Jackson | Zdroj: ČTK

Podle severoamerického zpravodaje Českého rozhlasu Miroslava Konvaliny není jasné, kdy se rozhodne o tom, zda popová hvězda zneužívala popovou hvězdu nebo ne.

Porota v kalifornské Santa Marii se schází už pošesté, aby se pokusila uzavřít případ, ve kterém čelí Michael Jackson nařčení z obtěžování třináctiletého chlapce, spiknutí, podávání alkoholu mladistvým a dalším obviněním, za které může jít až na 20 let do vězení.

Fanoušci popové hvězdy si krátí čas pokřikováním, tancem a zpěvem, 2000 novinářů z pěti kontinentů si stěžuje, že není o čem psát, a ptají se, jak dlouho mají ještě na verdikt před soudní budovou čekat?

Komentátoři se shodují na tom, že i když Jackson ztratil reputaci už před lety, celé generace pro něj mají určitou slabost. Nemocně vypadající Michael Jackson čeká na verdikt na kalifornském ranči Neverland.

Milan Kopp, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme