Prezident Putin odpovídal Rusům v přímém TV vysílání

Ruský prezident Vladimir Putin dnes odpovídal na dotazy televizních diváků, které mu byly zhruba týden pokládány prostřednictvím internetu. Podle moskevského zpravodaje Českého rozhlasu Petra Voldána se téměř tři čtvrtiny otázek týkaly sociálních problémů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ch. Blairová a V. Putin | Foto: ČTK/AP

Platy a důchody nejvíc pálí obyvatele Ruska na sklonku roku 2001. Potvrdily to dotazy pro prezidenta Vladimíra Putina, který v přímém vysílání televizí RTR a ORT označil končící rok za úspěšný. Na pomoc k tomuto tvrzení si vzal řadu ekonomických ukazatelů, ale musel přitom připustit, že se například nepovedlo snížit inflaci. V přenosu z kremelské pracovny Vladimír Putin také prohlásil, že v Čečensku se nakonec povede zadržet teroristy a také uvedl, že v Rusku neodpovídají tresty míře provinění kriminálních činů. Řada otázek se týkala i prezidentova osobního života, a tak se dnes Rusové z televizních obrazovek také dozvěděli, že jejich prezident kompenzuje vysoké pracovní nasazení sportem.

Petr Voldán, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme