Při včerejším výbuchu plynu v Brémách pět mrtvých

Výbuch plynu, který vznikl včera dopoledne ze zatím nejasných příčin v domově pro penzisty v severoněmeckých Brémách, připravil o život prokazatelně pět osob. Po dalších šesti lidech se podle policie pod troskami domu stále pátrá. Ještě včera večer brémské úřady mluvily o jedné oběti a 19 zraněných lidech. Podle některých náznaků by neštěstí mohlo mít spojitost s pracemi na plynovém řadu před budovou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V noci ale záchranáři objevili v sutinách domu, který se po explozi téměř celý zřítil, tři mrtvé lidi a lokalizovali těla dalších dvou. Zatím se podařilo vyprostit ze závalu 21 lidí, všichni utrpěli různě závažná zranění. Velitel týmu specialistů, kteří na místě neštěstí pracují už druhý den, se ráno netajil tím, že pochybuje, že by se někomu podařilo pod troskami ještě přežít. V domě, který spravovala Armáda spásy, aktuálně bydlelo asi 30 starých lidí. Pátrání proto pokračuje.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme