‚Je milé, že se nepodepsal formálním titulem.‘ Princ Philip se omluvil ženě, kterou zranil při dopravní nehodě

Manžel britské královny Alžběty II. princ Philip se omluvil ženě, která utrpěla zranění při jím způsobené dopravní nehodě 17. ledna. Informoval o tom v neděli server BBC. Dopis zaslaný zraněné ženě je podle něj datován 21. lednem. Šestačtyřicetiletá Emma Fairweatherová, která si při nehodě zlomila zápěstí, si před týdnem stěžovala, že se jí princ ani neomluvil. Nyní omluvu označila za „milou“.

Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Princ Philip (archivní foto) | Foto: Chris Jackson | Zdroj: Reuters

Sedmadevadesátiletý princ Philip se zraněné ženě omluvil a uvedl, že auto, v němž jela, neviděl, protože ho oslnilo slunce. Ženě také popřál brzké uzdravení. Fairweatherová krátce po nehodě listu Sunday Mirror řekla, že ji mrzí, že se princ neomluvil.

Princ Philip dostal varování od policie, dva dny po autonehodě řídil bez zapnutých pásů

Číst článek

Nyní dopis komentovala s tím, že „byla velmi příjemně překvapena“. „Je velmi milé, že se podepsal jen Philip, a ne formálním titulem,“ uvedla.

Nehoda se stala nedaleko venkovského královského sídla v Sandringhamu na východě Anglie. Vůz, který řídil princ, se srazil s jiným autem a převrátil se na bok. Manžel britské královny neutrpěl žádné zranění, ale podle svědků byl velmi otřesen a v šoku. Ve druhém voze jely dvě ženy, které utrpěly lehčí zranění, a devítiměsíční chlapec, jenž vyvázl nezraněn.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme