Rusko 0:1 Finsko

Princ William a Kate Middletonová rozeslali pozvánky na svatbu

Následník trůnu princ William a jeho snoubenka Kate Midddletonová zvou na svou svatbu 29. dubna téměř dva tisíce příbuzných a přátel. Ale zdaleka ne všichni jsou zváni na recepci zvanou snídaně do Buckinghamského paláce po obřadu ve Wesmtinsterském optaství.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Buckinghamský palác | Foto: Fotobanka Stock.xchng, Bojan Mihailovic

Jména pozvaných nebyla zveřejněna, ale pozvánky již byly rozeslány královskou poštou ve středu a ve čtvrtek. Podle novinových zpráv více než polovinu pozvaných tvoří přátelé a známí prince Williama a Kate Middletonové.

Na svatební obřad do westminsterského opatství je zváno na devatenáct set osob, ale jen asi tisíc z nich se po obřadu zúčastní také recepce v Buckinghamském paláci.

Pozvánky dostaly také lásky z mládí jak prince tak nevěsty. Královská zpravodajka listu Mail on Sunday napočítala mezi pozvanými čtyřicet korunovaných hlav, nefigurují mezi nimi však například prezident Barack Obama s manželkou. Ti jsou očekáváni v Buckinghamském paláci během státní návštěvy v květnu.

Milan Kocourek, Lucie Maňourová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme