Finsko 3:0 Česko

Případ vraždy budoucí matky v Missouri děsí americkou společnost

Američané se dovídají podrobnosti děsivého případu vraždy mladé ženy v Missouri při které pachatelka vyřízla osmiměsíční plod z lůna matky. Dítě, které policie po rozsáhlém pátrání našla v domě vražedkyně, je na živu a podle lékařů má šanci na zdravý vývoj, pokud během únosu neutrpělo nedostatkem kyslíku a nebude mít v důsledku toho poškozený mozek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

kojenec | Foto: Markéta Kaclová

K vraždě se přiznala 36letá žena z Kansasu, která před několika měsíci sama potratila a nyní vydávala unesenou holčičku matky, kterou zavraždila, za svého potomka. Otec dítěte, který po dramatickém hledání novorozeně poprvé uviděl v nemocnici, mluví o zázraku, že se jí podařilo zachránit.

Obviněná, která se už k činu přiznala, vydávala s manželem několik hodin před zatčením ukradené dítě v restauraci za vlastní. Vražedkyni, která vyňala plod z těla uškrcené 23leté matky v 8. měsíci těhotenství, hrozí až trest smrti. Lidé v Missouri stále nechápou motiv činu.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme