První dáma Francie plní titulní stránky. Kdysi měla mít pletky s exministrem

Přítelkyně prezidenta Françoise Hollanda Francouze rozhodně nenudí. Alespoň o tom svědčí několik životopisů, které o první dámě Francie Valerii Trierweilerové v posledních měsících vyšly. Včetně toho posledního. A výsledek? Zaplněné titulní stránky hlavních listů a dvě žaloby.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Valerie Trierweilerová, přítelkyně Françoise Hollanda | Zdroj: Reuters

Doslova skandál tento týden ve Francii vyvolala kniha, podle které měla Valerie Trierweilerová kdysi pletky s bývalým ministrem pro místní rozvoj Patrickem Devedjianem.

Trierweilerová na vydání životopisu reagovala žalobou. Podle ní jde o informace, které ji uráží. A žalobu podal také sám i Devedjian, který je ženatý a má čtyři děti.

Přehrát

00:00 / 00:00

Nejnovější skandál Valerie Trierweilerové přiblížil zpravodaj ČRo ve Francii Jan Šmíd

Život současné první dámy Francie teď rozděluje francouzskou veřejnost. Knihy o Trierweilerové mluví jako o velmi ambiciózní dámě, která dokáže přizpůsobit osobní život svým cílům - tedy hrát velice důležitou roli ve francouzské politice. A to je někomu sympatické, jinému naopak.

Nicolas Sarkozy a Carla Bruniová plnili stránky bulvárních médií zcela pravidelně, zdá se ale, že současný první pár si s touto dvojicí nijak nezadá.

Jan Šmíd, Matěj Skalický Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme