Rakušan 40 let věznil a zneužíval své dvě dcery

Rakousko má další případ incestu. Celá desetiletí se odehrávalo martyrium dvou mentálně postižených žen, které jejich otec sexuálně zneužíval.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dům, ve kterém Rakušan 40 let zadržoval a zneužíval své dvě dcery | Zdroj: Reuters

Velké drama se odehrávalo v malé vesničce St. Peter am Hart v okrese Branau v Horním Rakousku. Dnes osmdesátiletý muž izoloval od okolního světa přes 40 let své dvě duševně nemocné dcery. Fyzicky je týral a sexuálně je zneužíval.

Podobně zacházel i s jejich matkou, která asi věděla o jeho hrůzných činech, ale ze strachu mlčela. I na smrtelné posteli před třemi lety prosila obě dcery, dnes ve věku 53 a 45 let, aby mlčely a nikdy nic nikomu o svém utrpení neříkaly.

Podle policie se obě ženy staly po letech týrání na svém otci závislé a neschopné postarat se samy o sebe. Obžalovaný po svém zatčení všechna obvinění popřel.

Ani nejbližší sousedé o ničem nevěděli a nikdy nic nepozorovali. Případ vyvolává vzpomínky na známý případ Fritzl z rakouského Amsttetenu.

Marie Woodhamsová, Jan Piroch Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme