Rektor trenčínské univerzity má na krku sexuální skandál

Z rozesílání pornoobrázků a sexuálního obtěžování obviňuje rektora univerzity v Trenčíně na Slovensku jeho kolegyně. Fotografie odcházely z mailové adresy rektora, píše deník Pravda, podle kterého podobné zprávy dostávalo od rektora poštou víc zaměstnanců školy. Univerzita v Trenčíne přitom čelí už několik měsíců jinému skandálu a to kvůli prodávaní diplomů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Počítač | Foto: Free Digital Photos

Rektora obviňuje bývalá proděkanka, která od něj měla dostávat nejdříve obrázky nahých žen a když se mu to pokusila žertem rozmluvit, začala dostávat akty mužů.

Podobné maily našli ve své poště i další akademičtí hodnostáři a deník Pravda otiskl jejich fotokopie. Samotný rektor Miroslav Mečár na otázky deníku neodpověděl, jeho mluvčí to označil za nesmysl s tím, že rektor má cukrovku a tedy jiné starosti.

Prvního muže trenčínské univerzity vyzvala k rezignaci Slovenská rektorská konference, ovšem nikoliv kvůli sexuálnímu skandálu, ale kvůli prodávaní akademických titulů.

Ľubomír Smatana, Jan Piroch Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme