Rodina Michaela Jacksona žádá novou pitvu

Příbuzní Michaela Jacksona chtějí druhou pitvu. Nejsou spokojení s prohlášením úřadu koronera, že se na definitivní potvrzení příčiny zpěvákovi smrti bude muset ještě několik týdnů počkat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Jackson | Foto: AFP

"Zpráva nepřinesla žádnou útěchu. Vyplývají z ní jen další otázky," říká s odkazem na páteční pitvu černošský aktivista Jesse Jackson, který radí rodině zemřelého zpěváka. Zároveň tlumočil její požadavek nové pitvy.

Úřad koronera ale nenašel žádné známky podezřelých okolností smrti Michaela Jacksona. Zároveň úřad oznámil, že chce s definitivním závěrem počkat až na výsledky toxikologických a jiných testů. Ty budou k dispozici až za několik týdnů.

Rodina Michaela Jacksona navíc požaduje podrobnou výpověď zpěvákova osobního lékaře Conrada Murrayho. Policie ho vyslechla, prohledala jeho auto, ale zatím ho z ničeho neobvinila.

Michael Jackson zemřel před dvěma dny v Kalifornii. Padesátiletého zpěváka našli v jeho domě v Los Angeles přivolaní záchranáři zřejmě po zástavě srdce. Za mrtvého byl prohlášený po převozu do nemocnice.

Přečtěte si také:
Zemřel Michael Jackson
Zpěvák Michael Jackson je mrtev

Martin Hromádka, Vít Pohanka, Lenka Rafaelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme