Bývalý britský ministr Stewart ztratil snubní prsten a poprosil veřejnost o pomoc. Zapojily se tisíce lidí

Bývalý britský ministr pro mezinárodní rozvoj a konzervativní poslanec Rory Stewart ztratil snubní prsten. Při jeho hledání se obrátil na veřejnost, jeho zprávu na twitteru do hodiny od zveřejnění sdílely tisíce uživatelů, napsala BBC.

Londýn Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ministr pro mezinárodní rozvoj Rory Stewart.

Bývalý britský ministr pro mezinárodní rozvoj Rory Stewart | Foto: Henry Nicholls | Zdroj: Reuters

Stewart uvedl, že prsten ztratil, když odcházel v sobotu odpoledne z akce, která se konala v budově opery ve městě Buxton v anglickém hrabství Derbyshire. Myslí si, že mu spadl v nedaleké ulici St John's Road.

Vzácný černý diamant Enigma se vydražil za 91 milionů, kupec za něj hodlal zaplatit kryptoměnou

Číst článek

„Jestli ho někdo najde, byl bych za to moc vděčný. Je to starý prsten s křížem,“ dodal s tím, že se cítí trapně a že bude rád i za sdílení zprávy. Pak dodal i fotografii, na které je prsten vidět.

Rory Stewart zastával funkci ministra pro mezinárodní rozvoj ve vládě premiérky Theresy Mayové, v roce 2019 byl pak jedním z kandidátů, který ji chtěl nahradit v čele Konzervativní strany. Když se stal premiérem Boris Johnson, u konzervativců skončil, odešel i z parlamentu a kandidoval jako nezávislý.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme