Rozfoukané bankovky zastavily provoz na frekventované dálnici

Mezi poletujícími bankovkami museli kličkovat řidiči na frekventované německé dálnici A2. Celkem 23.000 eur uletělo nepozornému řidiči z obálky na zadním sedadle kabrioletu. Policie vyhověla žádosti zoufalého mladíka a dopravu na dálnici zastavila.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dálnice - kolona

Dálnice - kolona | Foto: Věra Luptáková | Zdroj: Český rozhlas

23letý muž si na dálnici nedaleko Hannoveru chtěl kabriolet vyzkoušet a peníze měly posloužit k případnému nákupu vozu. Když dotyčný zjistil, že mu vítr peníze odnesl a roznesl po dálnici, zastavil a zalarmoval policii. Ta se odhodlala k mimořádnému kroku a dopravu v obou směrech asi na půl hodiny zastavila. Sesbírat se nakonec podařilo zhruba 20.000 eur.

Další kuriózní příhoda se odehrála na dálnici A4 v Durynsku. Tam strážci zákona pro změnu zastavili dopravu kvůli kachně s deseti mláďaty, kterým se zalíbilo u středových svodidel. Akci na záchranu opeřenců ocenili čekající řidiči potleskem.

Milan Kopp, Jiří Hošek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme