Spasitel, nástroj v Božích rukou, říkají o Putinovi voliči. Už moc dlouho čekáme na změnu, oponují jiní

Fotografové agentury Reuters od ledna do března oslovovali po celém Rusku voliče a ptali se na jejich preference v prezidentských volbách. „Je mi 26. Z toho osmnáct let, celý život, který si uvědomuji, žiju za vlády jediného prezidenta“ říká Vitalij, volič Xenije Sobčakové. Volička Vladimira Putina vysvětluje, že stojí o stabilitu. „My, Aratové, zemědělci, potřebujeme mít jistotu v tom, jak bude vypadat zítřek,“ říká žena z Tuvinské republiky.

Obrazem Moskva Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vladimír Putin je velkým favoritem prezidentských voleb. A to i přes to, že se neúčastní předvolebních debat a nevedl ani klasickou kampaň s mnoha mítinky.

Současný šéf Kremlu v době předvolební kampaně ale hodně cestoval po Rusku, setkával se s pracujícími různých podniků. Ovšem nikoliv jako kandidát, ale jako prezident, který to má v popisu práce.

Na sjezdu dělnické mládeže v Nižním Tagilu například prozradil, že také pochází ze skromných poměrů: dědeček byl kuchařem a otec mistrem v továrně na výrobu vagonů v Leningradě. A oba byli spokojení a šťastní.

haf Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme