Ruští hokejisté pomůžou dětem postiženým letními požáry

Přední hvězdy ruského hokeje dnes v Moskvě chtějí exhibičním utkáním pomoci dětem postiženým letními požáry. Zápasu se jako jediný zahraniční hráč účastní i český brankář Dominik Hašek, který letos v létě přestoupil do Spartaku Moskva.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zničená vesnice Mochovoje | Foto: Lenka Kabrhelová

Na led v rámci charitativní exhibice nastoupila celá plejáda ruských hokejových hvězd v čele s Alexandrem Ovečkinem, Iljou Kovalčukem a dalšími legendami ruského hokeje jako je Jevgenij Malkin či Vjačeslav Fetisov.

Možnost sehrát společné utkání s nejlepšími ruskými hráči si v ruských médiích pochvaloval český brankář Dominik Hašek, který letošní sezónu stráví v Moskvě v barvách klubu Spartak.

Výtěžek z utkání, které by podle pořadatelů mělo vydělat zhruba 10 miliónů rublů, tedy asi 6,5 milionu korun, poputuje na pomoc dětem postiženým důsledky letních požárů. Ty sežehly v evropské části Ruska na milión hektarů půdy, 50 lidí připravily o život.

Lenka Kabrhelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme