V Berlíně neplánovaně přistálo letadlo Ryanair mířící do Krakova. Policie hovoří o technických problémech

Na berlínském letišti v neděli večer neplánovaně přistálo letadlo společnosti Ryanair, které mířilo z Dublinu do Krakova. Stroj stojí na vzdáleném parkovacím stanovišti, kam přijelo několik policejních vozů. Policisté stroj prohledali za pomoci policejních psů. Okolnosti neplánovaného přistání jsou zatím nejasné, ale některá německá média podle agentury DPA informovala o možné bombě.

Berlín (Aktualizováno: 7:36 31. 5. 2021) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Letadlo společnosti Ryanair

Policie jako oficiální příčinu mimořádného přistání letadla uvedla technické důvody | Foto: Tony Gentile | Zdroj: Reuters

Letoun mířící z Irska do Polska z dosud neznámých důvodů přistál na Letišti Willyho Brandta Berlín Braniborsko (BER) v neděli krátce po 20.00 SELČ. Před pondělními 4.00 SELČ mohli pasažéři pokračovat v cestě náhradním letadlem.

‚Máte na palubě bombu.‘ Piloti odkloněného letadla si varování ověřovali, přistáli až po červeném kódu

Číst článek

Policie jako oficiální příčinu mimořádného přistání letadla uvedla technické důvody. Po prohledání zatím žádné prohlášení nevydala.

Stroj zůstane na berlínském letišti. DPA napsala, že během prohledávání bylo o 160 pasažérů postaráno v terminálu.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme