V kostele v San Jose v Kalifornii došlo k útoku. Dva lidé zemřeli, několik bylo vážně zraněno

Dva lidé přišli v neděli v noci o život a dalších několik bylo vážně zraněno při útoku bodnou zbraní v kostele v San Jose v Kalifornii. S odkazem na sdělení starosty Sama Liccarda a policie o tom informovala agentura AP.

San Jose (USA) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dva lidé přišli v neděli v noci o život a dalších několik bylo vážně zraněno při útoku bodnou zbraní v kostele v San Jose v Kalifornii (ilustrační foto) | Zdroj: Reuters

Liccardo na twitteru vyjádřil soustrast rodinám obětí a oznámil, že policie zadržela podezřelého. Následně ale informaci o zadržení starosta odstranil a uvedl, že policie brzy poskytne podrobnosti.

Units are currently at the scene of a possible stabbing at the Grace Baptist Church located at 484 E San Fernando St. This is an active scene, please avoid the area.

05:46 – 23. 11. 2020

63 79

Policie mezitím na twitteru uvedla, že z kostela byl hlášen útok bodnou zbraní a vzápětí byli na místo vysláni policisté. Bohoslužba se v kostele v době incidentu nekonala, byli tam ale bezdomovci, kterým bylo umožněno tam kvůli zimě přenocovat.

Policie potvrdila, že dva lidé zemřeli a několik dalších bylo zraněno, někteří z nich velmi vážně.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme