Santa Klaus dorazil na Havaj

Do nejvzdálenějšího amerického státu, na Havaj, už dorazil Santa Klaus. V ulicích Honolulu, hlavního a jediného velkého města souostroví ho zahlédli hned na několika místech. Dnes má také přípravy na nadcházející Vánoce zhodnotit několik desítek českých krajanů, kteří se uprostřed Tichého oceánu natrvalo usadili.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Santa Klaus na Havaji | Foto: Miroslav Konvalina

Konferenciér královského havajského orchestru při předvánočním koncertu v centru Honolulu, před jediným královským palácem na území Spojených států prozradil, že Santa Klaus jako obvykle dorazil na Havaj ve své červené kánoi. Havajské tanečnice si před turisty na pláži Waikiki doplnili sukně z palmových listů červenými kulichy s bílým lemováním a tančí na vánoční písně.

Vojáci z místní americké letecké základny přivítali Santa Klause v pátek večer ohňostrojem a v sobotu prošel ulicemi vánoční průvod, který má za týden doplnit také plavba vánočně ozdobených lodí kolem ostrova Oahu.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme