Sarah Palinová se stane komentátorkou televize Fox News

Někdejší kandidátka na americkou viceprezidentku Sarah Palinová se stane televizní hvězdou. Podepsala totiž kontrakt se zpravodajskou televizí Fox News.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sarah Palinová

Sarah Palinová | Foto: gov.state.ak.us

Kolik si Palinová v nové profesi vydělá, se neví. Dá se ale předpokládat, že odměna bude lukrativní. Dohoda je pro Palinovou výhodná i jinak.

Přehrát

00:00 / 00:00

Krok Sarah Palinové hodnotil komentátor Milan Slezák.

Pokud bude chtít v roce 2012 kandidovat na prezidentku, jak ji k tomu její příznivci vyzývají, komentátorská pozice ve sledované televizi jí určitě zajistí, že bude více na očích.

"K politice má blízko. Blízko má také k televizi, protože už dříve pracovala jako sportovní redaktorka. A navíc, jestliže bude v televizi vypadat dobře, tak má napůl vyhráno," domnívá se komentátor Radiožurnálu Milan Slezák.

Přechod z komentátora zpět do politiky je ale podle Slezáka ve Spojených státech poměrně neobvyklé. "V důsledku by jí to mohlo spíš v tomto směru ublížit," poznamenal Slezák.

Jiří Chum, Milan Slezák, Alice Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme