Saúdský Arab má dostat tisíc ran bičem za vyprávění o sexu v TV

Saúdskoarabský odvolací soud potvrdil trest tisíce ran bičem a pětiletého vězení pro muže, který v televizním vysílání popisoval svá milostná dobrodružství se ženami. Případ Mázina Abdal Džaváda loni přitáhl pozornost celého arabského světa. Vystoupil totiž v populárním nočním pořadu libanonské satelitní stanice LBC.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Saúdská Arábie

Abdal Džavádovi je dnes 32 let a má čtyři děti. Televize LBC ho ale před časem přemluvila, aby vykládal o tom, jak se za svobodna seznamoval pomocí blue tooth v mobilním telefonu se ženami na ulici.

Aby popisoval, co s nimi pak dělal ve svém bytě, a ještě na kameru ukazoval sexuální pomůcky. Vzpomínal také na poměr, který měl ve 14 letech se sousedkou.

V Saúdské Arábii jde na veřejnosti o naprosté tabu. Mázinovo vystoupení okamžitě vyvolalo hněvivé reakce v celé zemi a muž nakonec skončil před soudem.

Saúdský Arab se brání, že ho libanonská televize podvedla a že pořad sestříhala z jeho dlouhého vyprávění. Mázinův advokát proto tvrdí, že ho nakonec dostane z vězení.

Marika Táborská, Břetislav Tureček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme