Šéf české diplomacie prodělal velmi slabý infarkt

Ministr zahraničí Jan Kavan je i nadále hospitalizován ve washingtonské nemocnici. Šéf české diplomacie musel přerušit program návštěvy kvůli srdeční nevolnosti. Informace má přímo z Washingtonu stálá zpravodajka Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu Olga Krupauerová.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jak informoval Kavanův mluvčí Aleš Pospíšil, lékaři čekají na výsledky krevních testů. Původně se očekávalo, že ministr bude už z nemocnice propuštěn, avšak dosud není jasné, zda se tak stane ještě v úterý. Zrušený dosavadní program bude nahrazen v náhradním termínu ještě při Kavanově současné návštěvě.

Lékaři pak oznámili, že Jan Kavan prodělal ve Spojených státech slabý infarkt. Zdravotní stav šéfa české diplomacie je nyní podle jeho ošetřujícího lékaře dobrý. Jak dodává naše washingtonská zpravodajka Olga Krupauerová, ministr bude během několika hodin propuštěn z nemocnice.

Milan Kopp, Olga Krupauerová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme