Seychelské úřady Krejčíře nevydají

Seychelské ostrovy nevydají do České republiky uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře. Televizi Nova to telefonicky potvrdil mluvčí seychelského viceprezidenta Marc Narango. České úřady zatím toto rozhodnutí oficiálně neobdržely. Podle policie bude vyšetřování Krejčířových případů probíhat bez ohledu na jeho vydání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Radovan Krejčíř | Foto: Policie ČR

Jak řekl přímo Radovan Krejčíř televizi Nova, politikům to muselo být jasné už od začátku. "Já jsem přesvědčený, že stávající politické garnituře to bylo jasné hned poté, co zjistila, že jsem na Seychelských ostrovech. Veškeré jejich mediální výroky byly pouze divadlem pro lidi. Já si jsem jistý svou nevinou," prohlásil Krejčíř.

Radovan Krejčíř, který je v Česku stíhán za majetkové trestné činy a přípravu vraždy celníka, utekl na Seychely i s rodinou. Občanství si tam "koupili" v roce 1996, a tím zřejmě přišli o české. Krejčíř policii zmizel před více než třemi měsíci při domovní prohlídce v luxusní černošické vile.

Jeho útěk stál funkci policejního prezidenta a šéfa protikorupční policie.

Veronika Malá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme