To si na triko nevezme. Ukrajinský prezident vyčinil synovi za fotku v ruských barvách

Na sociálních sítích v těchto dnech rezonuje roztržka mezi ukrajinským prezidentem Petrem Porošenkem a jeho mladším synem Michajlem. Vše se točí kolem jedné fotky z loňského podzimu, kterou na internetu Porošenkův syn zveřejnil.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ukrajinský prezident Petro Porošenko

Ukrajinský prezident Petro Porošenko | Foto: European Parliament

Michajl je na snímku s několika dalšími kamarády ze střední školy a má na sobě tričko, které připomíná dres ruské sportovní reprezentace.

Jeho otec a zároveň prezident Petro Porošenko připustil, že za to synovi vynadal. Zároveň ale taky dodal, že to jsou čtrnácti a patnáctiletí kluci, kteří si mysleli, že se takhle na Halloween můžou bavit.

A reakce na sociálních sítích byly opravdu různé - od vět typu, "ukrajinský prezident zbavil syna občanství" až po komentáře, že zemi nemůže vládnout člověk, který nedokáže vychovat své děti.

Porošenko, který má dva syny a dvě dcery, ale dlouhodobě ujišťuje, že dbá o to, aby se jeho ratolesti nechovaly jako "zlatá mládež".

Martin Balucha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme