Šílený střelec má na svém kontě osmou oběť

Masivní bezpečnostní operace se rozběhla v amerických státech sousedících s Washingtonem. Jediným cílem je zadržet psychopatického střelce, který zabil během deseti dní osm lidí a dva postřelil. Poslední obětí je muž, který byl zastřelen u benzínové pumpy ve Fredericksburgu jižně od Washingtonu. Svým zraněním podlehl po převozu do nemocnice.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

agenti FBI na místě vraždy | Foto: ČTK/AP

Šílený střelec útočí každý den. Jen, co policie potvrdila, že sedmá oběť u benzínové stanice byla podle balistických expertíz usmrcena šíleným ostřelovačem, zaútočil ve stejném státě za deštivého pátečního rána znovu a opět si vybral oběť pohybující se okolo čerpací stanice.

Obyvatelé Washingtonu a okolních států jsou zděšení. Je to blázen, komentovala poslední útok pro Český rozhlas Margaret Hallovel žijící v Marylandu. Co se týče českých turistů, nepohybuje se jich v tuto dobu po americké metropoli mnoho a podle informací konzula Richarda Krpáče nezaznamenali žádné dotazy našich občanů na bezpečnost v metropoli Spojených států.

Miroslav Konvalina, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme