Šílený střelec má na svém kontě osmou oběť

Masivní bezpečnostní operace se rozběhla v amerických státech sousedících s Washingtonem. Jediným cílem je zadržet psychopatického střelce, který zabil během deseti dní osm lidí a dva postřelil. Poslední obětí je muž, který byl zastřelen u benzínové pumpy ve Fredericksburgu jižně od Washingtonu. Svým zraněním podlehl po převozu do nemocnice.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

agenti FBI na místě vraždy | Zdroj: ČTK

Šílený střelec útočí každý den. Jen, co policie potvrdila, že sedmá oběť u benzínové stanice byla podle balistických expertíz usmrcena šíleným ostřelovačem, zaútočil ve stejném státě za deštivého pátečního rána znovu a opět si vybral oběť pohybující se okolo čerpací stanice.

Obyvatelé Washingtonu a okolních států jsou zděšení. Je to blázen, komentovala poslední útok pro Český rozhlas Margaret Hallovel žijící v Marylandu. Co se týče českých turistů, nepohybuje se jich v tuto dobu po americké metropoli mnoho a podle informací konzula Richarda Krpáče nezaznamenali žádné dotazy našich občanů na bezpečnost v metropoli Spojených států.

Miroslav Konvalina, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme