Slovenská Miss se musí obejít bez vyhraného automobilu

Skandál provází soutěž Miss Universe, kterou společně sledovali diváci Novy a její sesterské slovenské televize Joj. Vítězka klání musela odejít bez hlavní ceny - luxusního automobilu. Ten odvezla na příkaz exekutorky během slavnostního večera odtahová služba.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

slovenské Miss | Foto: Samuel Kubáni
Přehrát

00:00 / 00:00

Renata Havranová o exekuovaném automobilu

Automobil věnovala společnost Porsche Interauto Bratislava, která je ale současně účastníkem exekučního řízení. Exekutorka se podle vyjádření pro Slovenskou tiskovou agenturu nejdříve snažila spojit s pořadateli soutěže těsně před začátkem. Protože s ní nebyl nikdo ochoten mluvit, nechala prý motorové vozidlo odtáhnout. O tom, že společnost Porsche je partnerem soutěže, se prý dozvěděla v médiích. Porsche poskytlo cenu do soutěže jako platbu za zmedializování svého jména. Exekutorka dala zároveň příkaz, aby automobil nebyl vydán třetí osobě. O tom, kolik a komu společnost Porsche Interauto dluží, odmítla hovořit.

Markéta Kaclová, Renata Havranová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme