Slovenští pořadatelé hokejového šampionátu řeší první krádeže

Pořadatelé hokejového mistrovství světa na Slovensku řeší den před začátkem turnaje nepříjemné krádeže. V Bratislavě okradli oporu slovenské reprezentace, útočníka Pavola Demitru. O auto přišla kvůli zlodějům i firma prodávající hokejové suvenýry.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bratislava | Foto: Vojtěch Berger

Hokejista Demitra přišel o elektroniku a osobní věci v hodnotě několik tisíc eur. Vykradli ho přímo v hotelovém pokoji těsně vedle stadionu v Bratislavě, kde Slováci sehrají svá utkání při mistrovství.

Švýcarské firmě, která má jako jediná licenci na prodej hokejových suvenýrů při šampionátu, zase někdo ukradl služební auto. Auto se nenašlo, zato v Banské Bystrici se v internetovém bazaru objevil inzerát s fotkou a popisem „prodám hodinky Pavola Demitry", cena 50 eur.

V ulicích Bratislavy se má během turnaje pohybovat denně až tisícovka policistů. V každé hlídce má být aspoň jeden strážník, který umí cizí jazyk. Na telefonu navíc budou připravení policejní tlumočníci.

Vojtěch Berger, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme