Smrt zpěváka B.B. Kinga vyšetřuje policie. Jeho dcery tvrdí, že byl otráven

Dcery zesnulého hudebníka B. B. Kinga tvrdí, že byl jejich otec zavražděn. Ze smrti bluesové legendy obviňují dva nejbližší zpěvákovy spolupracovníky. B.B.King zemřel před dvěma týdny. Bylo mu 89 let.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dcera B. B. Kinga Rita Washingtonová se zdraví s lidmi, kteří přišli vzdát hold zemřelému zpěvákovi

Dcera B. B. Kinga Rita Washingtonová se zdraví s lidmi, kteří přišli vzdát hold zemřelému zpěvákovi | Zdroj: Reuters

Karen Williamsová a Patty Kingová tvrdí, že krátce před otcovou smrtí nesměl nikdo z rodiny k jeho lůžku. Když umíral, byl u něj Myron Johnson, což byl zpěvákův osobní asistent.

Právě on by měl být podle Kingových dcer ještě se zpěvákovým letitým manažerem La Verne Toneym za smrt bluesové legendy odpovědný. Muži prý Kingovu smrt uspíšili a otrávili ho neznámou látkou.

Toney je vykonavatelem zpěvákovy poslední vůle a majetek B. B. Kinga čítá desítky milionů dolarů. Policie obvinění vyšetřuje, nařídila odebrání vzorků z Kingova těla.

Podle lékařů je ale celé obvinění směšné. B. B. King zemřel ve spánku v nemocnici. Dvacet let bojoval s cukrovkou druhého typu. Před měsícem byl v této souvislosti několikrát hospitalizován.

Americký kytarista, zpěvák a skladatel B.B. King | Foto: Reuters

Pavlína Nečásková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme