Šokující výpověď bývalého člena Jacksonovy ochranky

Soudní proces se známým popovým zpěvákem Michaelem Jacksonem pokračuje šokujícími novinkami. K výpovědím bývalých Jacksonovým zaměstnanců se v těchto dnech přidal i člen jeho ochranky se šokujícími tvrzeními o spojitosti zpěváka s desetiletými chlapci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Jackson

V soudním procesu s popovou hvězdou Michaelem Jacksonem vypovídal bývalý člen ochranky jeho ranche v Neverlandu. Uvedl, že se stal svědkem sexuálního aktu mezi Jacksonem a nezletilým chlapcem.

Bodyguard před kalifornským soudem v Santa Marii vypověděl, že viděl Michael Jacksona, jak stojí nahý u sprchy a provádí orální sex na chlapci. Šlo právě o toho chlapce, jehož rodina už v roce 1993 tvrdila, že jejich syna zpěvák sexuálně obtěžoval a osahával na genitáliích, což právě nyní potvrdil zmiňovaný člen ochranky.

Jde o první svědectví, které uvádí sexuální kontakt mezi Jacksonem a nezletilým chlapcem. Tomu bylo v té době pouhých 10 let. Svědectví v neprospěch obviněného zpěváka se množí. Tento týden o jeho hrátkách s dětmi svědčili mimo zmíněného bodyguarda i Jacksonova bývalá hospodyně a její syn.

Miroslav Konvalina, Markéta Hýlová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme